Допомога в працевлаштуванні населення – головна мета служби зайнятості району.

Дата: 31.01.2023 13:58

‼️Допомога в працевлаштуванні населення – головна мета служби зайнятості району.
       👆Впродовж 2022 року соціальними послугами Хотинської, Кельменецької, Сокирянської районних та Новодністровської міської філій Чернівецького обласного центру зайнятості скористались 3772 особи, з них  - 230  внутрішньо переміщених осіб.
     ✅За сприяння служб зайнятості  району працевлаштовано 1389 осіб.
     🤝В умовах дефіциту якісних вакансій та гострої конкуренції на ринку праці  вагоме місце посідають громадські та інші  роботи тимчасового характеру. В минулому році до громадських робіт в районі  залучено 89 безробітних осіб.
      ✍️ 228 осіб району пройшли професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації. Всі безробітні навчалися під замовлення роботодавців.
     ➡️ З часу введення воєнного стану  в Україні  послугами з отримання  компенсації витрат на оплату праці за  працевлаштування внутрішньо переміщених осіб  скористались 15 роботодавців району, які отримали компенсацію за працевлаштування  14  внутрішньо переміщених осіб.
    👉 З метою ознайомлення безробітних зі спектром послуг служби зайнятості та допомоги у пошуку роботи в районі  проведено 697 семінарів на  різні тематики та для різних верств населення.