Дата: 31.01.2023 14:01

Фото без опису❗Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО провів щотижневу апаратну нараду.

👉Керівники структурних підрозділів доповіли про стан виконання завдань, які були надані минулого тижня, обговорили поточну роботу та окреслили основні напрямки роботи на наступний тиждень.

➡️Зокрема, розглянуто основні питання життєдіяльності району:

✅стан впорядкування документів сільських рад колишніх Кельменецького,

Хотинського та Сокирянських районів та підготовки відповідей на запити громадян та юридичних осіб архівним відділом ;

✅ верифікація державних соціальних допомог, видача посвідчень пільговим

категоріям громадян (277), прийом заяв та декларацій (659) для призначення всіх видів державних соціальних допомог управлінням соціального захисту райдержадміністрації;

✅ надання консультативної та методичної допомоги територіальним

громадам району з питань виїзду за кордон дітей без згоди одного із батьків та вирішення спору між батьками щодо участі у вихованні дітей. Вивчено питання продовження функціонування прийомних сімей, де проживають неповнолітні діти службою у справах дітей;

✅ Здійснення заходів організаційно кадрової роботи, пов’язаних зі зміною структури районної військової адміністрації, відділом управління персоналом, правового забезпечення та організаційної роботи.

✍️За результатами наради керівникам структурних підрозділів надано ряд рекомендацій та доручень.