До 70- річчя з дня народження Павла Дворського

Дата: 01.02.2023 10:23

" З любові і доброти бере початок пісня"
 до 70- річчя з дня народження Павла Дворського

Нинішній рік для автора  багатьох шлягерів і просто популярних  та улюблених пісень, відомого співака, народного артиста України, буковинця. який став гордістю країни, пропагуючи у світі рідну українську пісню   Павла Дворського   -  ювілейний.
     Сьогодні 1️⃣ лютого2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року він святкує 70-річний ювілей !
Павло Дворський має  якесь особливе , своє відчуття пісні і місії на сцені ,яке, попри надзвичайну скромність , завжди вирізняло його і в ансамблі " Смерічка" . і в часи національного підйому початку 90-х , і нині.Уперше він заявив про себе , працюючи у складі вокально - інструментального ансамблю " Смерічка" разом із Назарієм Яремчуком  та Левком Дудківським.
     Знайомство і зустріч із Володимиром Івасюком  позначилися на його творчому становленні.  Його "Стожари" облетіли всю Україну і стали улюбленим шлягером, а  "Смерекова хата" стала його візиткою.
     Сьогодні  пісні Павла Дворського знають і люблять . Він з успіхом презентував чарівну українську пісню в Лаосі, Індії, Австралії, Канаді,США, Італії, Німеччині, Чехословаччині, Румунії ,Австрії, Франції, Польщі.
     Нехай та пісня , що звучить у ваших світлицях, і ваших родинах, гуртує вас, надихає на добрі справи. вселяє віру у перемогу і краще майбутнє нашої держави