Рятувальники Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області провели профілактичний рейд с. Білоусівка.

Дата: 20.01.2023 10:20

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Вогнеборці роз’яснювали громадянам правила безпеки під час виникнення пожежі  в житловому секторі. Наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки в житлових будинках, правила використання генераторами.  Порадили  не залишати без нагляду працюючі газові та електроприлади,  не допускати до користування газовими та електроприладами без нагляду дорослих, дітей дошкільного віку. Молодшим співрозмовникам наголошено на порядку евакуації з приміщення при пожежі та безпечній поведінці в побуті.

Якщо надзвичайна ситуація вже трапилась не панікувати та не приймати поспішних необдуманих рішень,  необхідно негайно зателефонувати за номером «101».

Начальник Дністровського РВ ГУ ДСНС

України у Чернівецькій області

підполковник служби ЦЗ                                                              Сергій СЕЛЕЗНЬОВ