Круглий стіл щодо захисту прав дітей в умовах воєнного стану

Дата: 03.02.2023 14:21

Воєнний стан й активні бойові дії в Україні визначають нові реалії сьогодення, і встановлений чинним законодавством загальний порядок захисту прав дітей, який діяв у мирний час, потребує змін та скоординованої роботи усіх структур, які працюють у сфері захисту прав дітей.
     З метою обговорення новацій  щодо захисту прав дітей, ефективного надання юридичної, психологічної, соціальної допомоги за участі служби у справах дітей Дністровської районної військової адміністрації та її соціальних партнерів Кельменецький центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, служби у справах дітей Кельменецької селищної ради, Кельменецького селищного центру соціальних служб, Дністровького районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації»  відбувся круглий стіл.
     Обговорено  зміни в законодавстві  щодо захисту прав дитини в умовах воєнного стану,  співпрацю та координацію роботи усіх структур, які працюють у сфері захисту прав дітей  та визначили алгоритм  дій у кожному конкретному питанні ( позбавлення батьківських прав в умовах воєнного стану, повернення дітей з-за кордону, вивезених без дозволу одного із батьків, тощо)
     Захист прав дітей, особливо тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, - це те, задля чого працюють спільно державні установи та органи місцевого самоврядування.