Дата: 03.02.2023 15:00

Фото без описуФото без описуФото без опису

❗❗Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО  із робочим візитом відвідав Сокирянську територіальну громаду.
➡️ В рамках робочого візиту  очільник виконавчої влади в районі  ознайомився із роботою структурних підрозділів районної військової адміністрації, зокрема  управлінням соціального захисту населення та архівним відділом, які працюють віддалено.

➡️Віталій ЯКУБЕНКО побував в Центрі надання адміністративних послуг Сокирянської міської ради, спеціалістами якого наразі надається близько 120 адміністративних послуг.
❗За участі керівника районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА та його заступників Лариси СЕЛЕЗНЬОВОЇ і Віталія ПОПОВА проведено чергове засідання спостережної комісії  Дністровської районної військової адміністрації, на якому розглянуто  клопотання адміністрації Сокирянської виправної колонії 67 щодо можливості умовно-дострокового звільнення засуджених.
📝 Детально вивчивши підготовлені матеріали та заслухавши характеристики представників виправного закладу щодо засуджених, комісія прийняла відповідні рішення.
👆Відкритий діалог, комунікація - це найперше, що важливо для конструктивної співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.