Інспектори Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області проводять із дітьми заняття.

Дата: 06.02.2023 10:13

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Продовжується навчальний рік і попри ті обставини, які нажаль склались в нашій країні, більшість закладів освіти Дністровського району успішно відновили свою роботу та оф-лайн навчання.

Для забезпечення безпеки учнів під час перебування в школі, інспектори Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області проводять із дітьми заняття. Особливу увагу звертають на порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, укриття під час сигналу «Повітряна тривога» та послідовність дій  під час виявлення підозрілих, вибухонебезпечних предметів, правила поведінки під час зимового періоду на водних об’єктах, інформаційно-роз’яснювальна робота щодо вступу до вищих навчальних закладів цивільного захисту.

Окрім цього, разом зі школярами пригадали правила пожежної безпеки в школі та за її межами.

Сьогодні вдалось провести такі теоретичні заняття з учнями закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 м. Сокиряни.