Серія семінарів «Мікрогранти: практичні навики щодо написання бізнес-планів».

Дата: 08.02.2023 20:01

‼️В рамках урядового проекту «єРобота», який спрямований на створення або розвиток власного бізнесу Чернівецький обласний центр зайнятості спільно з представниками Чернівецької обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) проводитимуть серію семінарів «Мікрогранти: практичні навики щодо написання бізнес-планів».
👆Семінари спрямовані на роз’яснення норм чинного законодавства щодо подання необхідного пакету документів, складання бізнес-планів, цільового використання грантових коштів та методики оцінювання та відбору заявок.
➡️Графік проведення семінарів в Дністровському районі:
✅ Дністровська філія    Чернівецького  обласного центру зайнятості (Кельменці)  - 14.02.2023
✅ Новодністровський відділ  Чернівецького обласного центру зайнятості -15.02.2023
✅ Сокирянське управління  Чернівецького обласного центру зайнятості-  15.02.2023
✅ Хотинське управління      Чернівецького обласного   центру зайнятості - 16.02.2023