656 вакансій зареєстровано у січні на Буковині.

Дата: 09.02.2023 14:00

‼ 656 вакансій зареєстровано у січні на Буковині.

👉Впродовж січня 2023 року 325підприємств, установ та організації області подали інформацію про наявність 656 вакантних посад, що на 50% менше порівняно із січнем 2022 року.

✅Середня тривалість укомплектування вакансій (без урахування терміну проходження профнавчання) складає 11 днів.

✅Середній розмір заробітної плати по вакансіях склав 9424 грн, в той час яку минулому році був 8397 грн.

👆Найбільша кількість вакансій знаходилась у сфері освіти (18,4%), на підприємствах переробної промисловості (15,5%), оптової та роздрібної торгівлі (13,0%), охорони здоров’я (10,8%), транспорту та складського господарства (8,5%), в установах державного управління й оборони (7,8%), у сфері адміністративного обслуговування (4,6%).

❗Найбільше вакансій подано для працевлаштування: ✅професіоналів 18,1%;

✅робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин 16,5%;

✅фахівців 15,4%;

✅кваліфікованих робітників з інструментом 14,5%;

✅для працівників найпростіших професій 10,0%;

✅для керівників і службовців та працівників сфери торгівлі та послуг 9,0%.

👆Навантаження на одне вільне робоче місце станом на 1 лютого 2023 року склало 5 осіб, що на 2 особи менше порівняно з 1 лютого 2022 року.

👉З базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості https://chn.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy....

❓У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.