В Дністровській районній військовій адміністрації відбулись збори трудового колективу.

Дата: 10.02.2023 15:21

Фото без опису👉В  Дністровській районній військовій адміністрації  відбулись збори трудового колективу.
📝 Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО,   уповноважена особа  трудового колективу Альбіна ГОРОДЕНЧУК  та працівники адміністрації обговорили проєкт колективного договору Дністровської районної державної (військової) адміністрації на 2023-2025 роки.
✅Узгоджено питання щодо правил внутрішнього службового розпорядку, графіків відпусток, термінів виплати заробітної плати та оплати відпусток.
✅Розгянуто комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, запобігання випадків виробничого травматизму, професійних захворювань та аварій.
✍️ Створення надійного соціального клімату у колективі досягається шляхом укладання колективного договору, який регулює відносини між керівництвом установи та його працівниками.