Підготовка до проведення весняно-польових робіт

Дата: 13.02.2023 15:02

Фото без описуФото без опису

‼️В умовах війни питання продовольчої безпеки є вкрай важливим. У цей надзвичайно складний для України час військові боронять країну зі зброєю в руках, волонтери допомагають в тилу, а аграрії дбають про її продовольчу безпеку.
👆Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО та голова районної ради Олександр ЯНЧАК  відвідали земельні угіддя ТОВ «Дністрові роси» та ознайомились із підготовкою до проведення комплексу весняно польових робіт, зокрема підживлення озимих культур азотними добривами.
👉Заступник голови Ради директорів корпорації   «Сварог Вест Груп»  В’ячеслав ДЄДОВ  та головний агроном ТОВ «Дністрові роси» Олег МЕЛЬНИК ознайомили керівництво району із ходом робіт, які буде виконано  на площі близько 6 тис. га та зазначили, що правильна система внесенням добрив сприяє підвищенню родючості грунтів, зростанню врожайності та поліпшенню якості сільськогосподарської продукції.
💙💛Аграрії району продовжують працювати, сіяти хліб, вносити свій вклад у спільну перемогу. Наша сила в єдності. Слава Україні!