Сьогодні, 14 лютого 2023 року відбулась щотижнева нарада

Дата: 14.02.2023 11:50

👉 Сьогодні, 14 лютого 2023 року відбулась щотижнева нарада під керівництвом заступниці начальника районної військової адміністрації  Лариси СЕЛЕЗНЬОВОЇ за участі заступника районної військової адміністрації Віталія ПОПОВА.
📝 Керівники структурних підрозділів доповіли про виконання доручень, визначених  минулого  тижня та окреслили завдання з основних питань роботи на наступний тиждень. Зокрема:
✅підготовка та передача до Пенсійного Фонду України  особових справ отримувачів житлових субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги та призначення державних соціальних допомог;
✅ визначення потреби у верхньому демісезонному одязі для дітей пільгових категорій району;
✅переоформлення сертифікатів на земельну частку (пай);
✅ про відзначення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня єднання в районі.
   ✍️   За  підсумками  апаратної  наради  керівникам структурних підрозділів надані протокольні доручення.