Дата: 14.02.2023 16:10

‼️Заступниця начальника районної військової адміністрації Лариса СЕЛЕЗНЬОВА  взяла участь у семінарі «Мікрогранти: практичні навики щодо написання бізнес-планів», який організований в рамках Державної урядової програми "Є РОБОТА" на створення або розвиток власного бізнесу та проведений на базі  Дністровської  філії  Чернівецького обласного центру зайнятості  спільно з фахівцями Чернівецької обласної служби зайнятості, представниками  АТ «Ощадбанк» та   Чернівецької обласної військової  адміністрації .
👉 Основна мета семінару -  роз’яснення норм чинного законодавства щодо участі у програмі, подання необхідного пакету документів, складання бізнес-планів,  використання грантових коштів та методика оцінювання і відбору заявок.
📝 Державна програма передбачає надання грантів на створення власної справи, розширення малого і середнього бізнесу.
👆 Основною умовою отримання мікрогранту є створення робочих місць
📌 від 50 тис. грн до 150 тис. грн- створення 1 робочого місця;
📌 від 250 тис. грн – створення 2 і більше робочих місць
❗Грантові кошти можна використати на:
✅придбання обладнання;
✅закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, тварин, сировини, матеріалів, товарів та послуг, пов'язаних з виробництвом продукції / наданням послуг (не більше 50% розміру мікрогранту);
✅ послуги маркетингу та реклами (не більше 10% розміру мікрогранту);
✅ орендна плата за нежитлове приміщення (не більше 25% розміру мікрогранту);
орендна плата за обладнання (не більше 10% розміру мікрогранту);
✅ лізинг обладнання;
✅ використання у підприємницькій діяльності прав інших суб'єктів господарювання (комерційна концесія)
👉Додатково інформуємо:
✅ подати заявку та бізнес-план можна на порталі Дія https://is.gd/KT7RoW
✅ консультування щодо отримання мікрогрантів відбувається щоденно з 9.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю в Telegram – каналі онлайн – підтримки Чернівецького обласного центру зайнятості https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy або за номером телефону (0372)523250.
💙💛#працюй_підтримуй_ЗСУ