В районі відбулися заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2023 16:35

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису‼️ Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО спільно з головою районної ради Олександром ЯНЧАКОМ  та  заступником Кельменецького селищного голови Дмитром ВЛАСОВИМ взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав і 34-ї річниці виведення військ з Афганістану.
⚡Пам’ять про страшні події афганської війни збирає щороку в лютому воїнів-інтернаціоналістів, щоб згадати побратимів, вшанувати їх пам'ять та  обговорити із владою нагальні  питання, що турбують ветеранів.
📝 На засіданні конференції ГО «Кельменецька територіальна  організація Української спілки ветеранів афганців (воїнів-інтернаціоналістів) обговорено питання захисту прав ветеранів локальних війн на територіях інших держав щодо соціальних  гарантій та основні питання життєдіяльності Кельменецької територіальної громади.
⬆️ Традиційно, хвилиною мовчання, урочистою ходою та покладанням квітів до пам’ятника воїнів інтернаціоналістів учасники дійства вшанували пам'ять загиблих  побратимів.
💙💛Перемагаємо, бо пам’ятаємо!