Звернення начальника районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з нагоди відзначення Дня єднання.

Дата: 16.02.2023 09:07

Фото без описуШановні жителі району!
        16 лютого  ми вдруге в історії відзначаємо День єднання. Це свято проголошено Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ  для посилення консолідації українців, зміцнення стійкості проти пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.
        Велика війна стала  критичною точкою об’єднання українців довкола спільних цінностей, вона зачепила кожного з нас. Люди згуртувалися і допомагають чим можуть. Приймають, як рідних вимушених переселенців, з молитвою в серці сортують, вантажать і доставляють гуманітарну допомогу, готують їжу для захисників, плетуть захисні сітки, виготовляють окопні свічки.
        Навіть ті, хто давно виїхав за межі нашої держави, не залишаються осторонь загальнонаціональної біди, регулярно надсилаючи гуманітарні вантажі, ведучи активну боротьбу на інформаційному фронті. У цьому і полягає наша духовна єдність і згуртованість. Ми всі єдині в прагненні жити у вільній, соборній, незалежній та успішній Україні.
      Вірю, що нам вдасться відстояти територіальну цілісність та незалежність нашої держави. Адже Крим та Донбас, так само як Луганщина, Харківщина та Запоріжжя – це все Україна.
        Нехай же цей день об'єднає нас усіх, додасть сил та впевненості у завтрашньому дні, а козацький дух наших предків та героїзм захисників України надихає на нові звершення заради мирного майбутнього нашої держави.
                              З днем нашого єднання, дорогі земляки!
                                                         Все буде Україна !

З повагою,
начальник районної
військової адміністрації                                                             Віталій ЯКУБЕНКО