Звернення начальника районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА  з нагоди Дня Небесної Сотні.

Дата: 20.02.2023 08:36

Шановні мешканці району!

20 лютого ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні - перших героїв російсько- української війни.
   Ми пам’ятаємо ті лютневі дні 2014 року, коли гинула Небесна Сотня. Тоді життя найкращих були віддані за гідне життя десятків мільйонів, за вільне життя всієї країни. Революція докорінно змінила нас і розпочала незворотні зміни в Україні. Пройшовши через всі випробування — мороз і вогонь, кулі, пекучий біль втрат, — ми стали сильнішими. Ми подорослішали на цілі покоління.
   Сьогодні із болем констатуємо, що боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Нам доводиться продовжувати боротьбу за власну гідність і єдність своєї держави. Сьогодні, коли наша Україна переживає суворі випробування, цей приклад нагадує всім нам про могутню силу національного єднання.
   Мужність та незламність українців щодня переконують  світ, що цінності, які відстоювали учасники Революції Гідності незмінні, наш європейський вибір усвідомлений і вистражданий, повернення до тоталітарного минулого немає.
   Патріотизм та хоробрість українських захисників, які ціною свого здоров’я і життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої країни доводять наше право бути в європейській сім’ї.
   І одним із найголовніших уроків Майдану є те, що ми разом творимо свою країну. Лише разом, кожен на своєму місці, відповідально і чесно виконуючи свою роботу, ми зможемо створити ту державу, за яку віддали свої життя Герої Небесної Сотні та за яку боряться сьогодні Збройні Сили України.
  Схилімо голови перед усіма, хто ціною власного життя відстоював нашу свободу та незалежність, хто поліг за щасливе майбутнє України.
    Ми віримо, що Перемога буде за нами, бо за нами правда. Ми боронимо  свою землю, рідну країну, майбутнє наших дітей.
Слава Україні! Слава її Героям!
З повагою,
начальник районної
військової адміністрації                                                             Віталій ЯКУБЕНКО