Вшанували пам'ять загиблих учасників  Революції Гідності у День Героїв Небесної Сотні,

Дата: 20.02.2023 10:11

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису‼️20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО спільно із головою Кельменецької селищної ради Богданом ОЛІЙНИКОМ та  заступником голови  районної ради Олександром КОРНІВСЬКИМ вшанували пам'ять загиблих учасників  Революції Гідності.
⚡Герої Небесної Сотні  прийняли перший переможний бій у війні, яка триває донині. І сьогодні, вшановуючи пам'ять Героїв Майдану,   схиляємо голову і перед їхніми відважними послідовниками – українськими воїнами, захисниками і захисницями, які принесли свої життя на вівтар нашої свободи.

🇺🇦 Дев’ять років потому ми продовжуємо боротьбу за свободу, яку розпочали майданівці. Пам’ятаймо тих, хто поклали свої життя за Україну і наше майбутнє