Дата: 22.02.2023 19:30

‼️Сьогодні, 22 лютого 2023 року начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО провів робочу зустріч із начальником відділу добровольчих формувань та національного супротиву регіонального управління сил територіальної оборони «Захід» Сергієм МАРКЕВИЧЕМ та начальником групи по роботі з добровольчими формуваннями територіальних громад (ДФТГ) в Чернівецькій області Леонідом ЮРЧУКОМ з питань формування та доукомплектування добровольчих формувань територіальних громад району.

👆Повідомляємо, що кожен громадянин України  віком від 18 років, який проживає на території району та  не має судимостей може  приєднатися до добровільних формувань територіальної громади. Для цього потрібно пройти медичний, професійний та психологічний відбір (перевірку) та укласти контракт добровольця.

👉Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про добровольчі формування територіальних громад» (зі змінами) визначено завдання підрозділів ДФТГ. А саме:

✅ охорона території та важливих об’єктів громади;

✅ протидія диверсійно-розвідувальним силам ворога;

✅протидія інформаційним операціям агресора на території громади;

✅ участь в захисті населення та обороні території громади.
💙💛 Запрошуємо приєднуватись до лав оборонців своєї землі.