Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО  та  його перша заступниця  Наталія  РЕШЕТНІК  відвідали Вашковецьку територіальну громаду.

Дата: 23.02.2023 18:21

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису‼️ Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО, перша заступниця Наталія РЕШЕТНІК та заступник Віталій ПОПОВ відвідали Вашковецьку територіальну громаду.

👉Це  найменша  за кількістю населення територіальна громада  у Дністровському районі. У 4 селах, що входять до громади – Струмок, Нова Слобода, Шишківці та її адміністративний центр Вашківці  - проживає 4680 жителів.
⬆️Під час зустрічі  обговорили  стан соціально-економічного розвитку територіальної громади та шляхи його покращення.

📝 Участь у проектах і   конкурсах  дасть можливість громаді створити  комфортні умови  проживання та забезпечить її успішний розвиток.