365 днів – рік під знаком війни

Дата: 24.02.2023 08:33

2022 рік увійде в історію України як рік, коли українцям вдалося відстояти свій суверенітет і незалежність. Це був жахливий рік, але це був  рік надії. Рік болю втрат, страху смерті  і люті до ворога, але і  рік віри в силу правди і справедливості, рік захоплення  мужністю та незламністю українських воїнів, рік усвідомлення себе як нації і рік  остаточного визначення друзів і ворогів.
     В цьому році  ми плакали  не тільки від горя і втрат, але й від щемних моментів таких бажаних зустрічей, від щедрості та щирості один до одного та гордості за український народ.
       Російська навала згуртувала укранців. Це ще й рік нашої єдності та рік нашої стійкості. Ми не впали, ми чинимо опір, наша боротьба триває. Війна не скорила нашу волелюбність та  свободу. Ми вистояли! Ми прагнемо Перемоги! Ми сильні, ми всіх переможемо, бо ми – це Україна.
       Слава Україні ! Вічна слава її Героям!