Слава українським жінкам! Зі святом Вас захисниці!!! Слава Україні! Героям Слава!

Дата: 08.03.2023 10:31

🌺🌷💐Сьогодні ми дякуємо вам, любі дівчата, що ви завжди поруч з нами. Від сивої давнини і до наших днів жінка була і залишається берегинею родинного вогнища, вірною і люблячою матір’ю, дружиною, сестрою і донькою. У національній пам’яті нашого народу навічно закарбовані імена великих українок: княгині Ольги, королеви Анни Ярославівни, Лесі Українки, Олени Теліги та багато інших видатних українських жінок, які стали символом духовного подвижництва, державної мудрості та жертовності у підтримці справжніх чоловіків – захисників рідної землі.

🔥 Сьогодні нам випала непроста доля захищати країну від російської агресії. Як і в попередні часи, наші неповторні у своїй жертовності жінки взялися не лише годувати, одягати і озброювати українську армію, а й самі стали до її лав.

❤️ З нагоди свята хочу висловити щиру подяку всім дівчатам, захисницям . Саме ви щодня надихаєте на подвиги наших захисників, терпеливо чекаєте звістки від рідних з передової та продовжуєте невтомно допомагати армії в небаченому досі волонтерському русі.

😥На жаль, у ході бойових дій за визволення України ми зазнали гірких втрат, які пройшли через серце і душу кожного з нас.

🕯️ Вічна пам’ять і слава захисницям, полеглим за вільне майбутнє України!

✌️ Переконаний, що неповторна українська жіноча краса, любов та вірність дасть нові сили чоловікам для перемоги над ворогом, а мудрість і підтримка будуть запорукою невідворотних змін на краще.

💖Дякуємо Вам за Вашу доброту і турботу, за мудрість і терпіння, за те, що Ви не тільки даруєте життя, а й наповнюєте його сенсом і красою.

💞Сердечно бажаю миру, спокою, достатку та здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій!

💙💛Слава українським жінкам!

Зі святом Вас захисниці!!!

🇺🇦Слава Україні! Героям Слава!