9 березня 2023 року вшановано пам'ять Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 09.03.2023 10:14

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису​​​​​​🌷9 березня 2023 року начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО, його перша заступниця Наталія РЕШЕТНІК, голова районної ради Олександр ЯНЧАК, секретар Кельмененецької селищної ради Анатолій ГОРОБЕЦЬ та керуюча справами селищної ради Людмила РАРЕНКО вшанували пам'ять Тараса Григоровича Шевченка.

✌️Кожен народ має свої великі знакові постаті. Для українців Тарас Григорович є національним Пророком.

🇺🇦Сьогодні народ та Збройні Сили України виконують пророцтво Шевченка і виборюють своє право жити на вільній, оновленій землі. Любов до рідної землі, звитяга і бойовий дух козацьких отаманів, оспівані в поезіях Шевченка, завжди були взірцем патріотизму і мужності для наших воїнів.

❤️Вічною буде думка і пам'ять про генія, якого породила українська земля, буде вічною наша країна Україна у спільноті європейських демократичних країн. І завжди буде линути над Україною його слово: «Борітеся – поборете, вам бог помагає»!