Сьогодні, 10 березня 2023 року, в Дністровський район із робочим візитом відвідали перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона АТАМАНЮК та директор Департаменту соціального захисту населення ОВА Ольга ХОДОБА

Дата: 10.03.2023 15:37

‼️Сьогодні, 10 березня 2023 року, у межах роботи кластера "Безбар'єрна Буковина", Дністровський район із робочим візитом відвідали перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона АТАМАНЮК та директор Департаменту соціального захисту населення ОВА Ольга ХОДОБА.

➡️ Створення безперешкодного життєвого середовища для маломобільних та інших вразливих верств населення в територіальних громадах району обговорено під час наради з керівниками територіальних громад району за участі керівництва РВА.

👉Основні пріоритети, які ставить перед собою влада - об'єднати сили задля допомоги вразливих верств населення. Це і створення спеціальних соціальних служб, кризових кімнат, груп протидії насильству, безбар'єрних просторів, надання психолого-педагогічної допомоги сім'ям, які виховують дітей з інвалідністю.

👆 Співпраця з Міжнародними та та громадськими організаціями дасть змогу вирішити проблемні питання та потреби мешканців району у сфері надання соціальних послуг.

💙💛Забезпечення доступності для усіх мешканців нашого району - одне із найважливіших завдань сьогодення.