Дата: 16.03.2023 14:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

‼️16 березня 2023 року керівництво  районної військової адміністрації  взяло участь у засіданні чергової X сесії Дністровської  районної ради VIII скликання.

🇺🇦До  роботи  сесії  також долучились народні депутати України Валерій БОЖИК, Володимир КОЗАК ,  депутат Чернівецької обласної  ради Валентина КАРАПЧІЄВСЬКА, заступник начальника управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг обласної вйськової адміністрації Андрій ГАВАТЮК.
📝 Впродовж пленарної частини сесії депутати розглянули та ухвалили ряд важливих питань життєдіяльності району. Зокрема, заслухано інформацію Дністровської окружної прокуратури про результати діяльності на території району за 2022 рік, звіт про виконання плану роботи Дністровської районної ради  та виконання районного бюджету за 2022 рік, уточнено показники районного бюджету на 2023 рік. Також затверджено списки присяжних Кельменецького та Хотинського районних судів та створено робочу групу  по розробці символіки Дністровського району.
⚡ Особливу увагу депутати районної ради звернули на технічний стан державних доріг місцевого значення та необхідність проведення їх ремонту, планування таких робіт на майбутнє.