Дата: 17.03.2023 16:32

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису‼️Сьогодні, 17 березня 2023 року за участі першої заступниці начальника районної військової адміністрації Наталії РЕШЕТНІК відбувся дитячий благодійний захід «Ти особливий», організований службою у справах дітей районної військової адміністрації та відповідними структурними підрозділами Кельменецької і Лівинецької територіальних громад, за підтримки Благодійного фонду «Ми поруч UA».

👭 Для дітей військовослужбовців Збройних Сил України, дітей сиріт та дітей із малозабезпечених родин в доброзичливій атмосфері та з вірою у світле майбутнє організовано розважальні ігри, конкурси, розіграш лотереї та пригощання солодощами. На завершення заходу всім дітям вручено подарункові набори, зібрані ровесниками з Німеччини.

💙💛 Висловлюємо щиру вдячність представникам благодійному фонду «Ми поруч UA» та всім небайдужим, хто допоміг в організації та проведенні такого необхідного благодійного заходу для дітей вразливих категорій, які потребують особливої уваги, адже здорові, освічені діти це майбутнє нашої держави.