Вітання голови районної державної адміністрації зі святом працівників підприємств житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення району

Дата: 19.03.2023 08:22

💐Щиро вітаю з професійним святом працівників підприємств житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення району і висловлюю вдячність за нелегку і вкрай важливу роботу – забезпечення комфортних умов життя громадян!

🌷💦☘️Кожна пора року ставить перед вами свої виклики і обсяги роботи, але ремонт житлового фонду, забезпечення водою і теплом осель, благоустрій парків і скверів, озеленення та зовнішнє освітлення вулиць – це та буденна робота комунальників, яка робить наш край кращим, створює комфорт, хороший настрій та гарне самопочуття його мешканцям.

💝Сердечне спасибі вам за невтомну працю й відданість обраній професії. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, достатку та впевненості в завтрашньому дні, здійснення життєвих планів та сподівань.

🇺🇦Незважаючи на обставини та життєві перепони продовжуємо працювати щодня заради нашої Перемоги! Слава Україні!