Cьогодні, 20 березня 2023 року проведено чергове  засідання комісії  з  питань проходження альтернативної (невійськової) служби.

Дата: 20.03.2023 13:26

Фото без описуФото без опису

‼️Сьогодні, 20 березня 2023 року, заступницею голови  комісії з питань проходження альтернативної (невійськової) служби, начальником  управління соціального захисту населення районної військової адміністрації Ліною РУСНАК  проведено чергове  засідання комісії  з  питань проходження альтернативної (невійськової) служби.
   📝 Відповідно до  Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» розглянуто  питання щодо продовження терміну альтернативної служби   одному громадянину  та завершення терміну проходження альтернативної служби іншому громадянину  Дністровського району.
   👆  Нагадуємо, альтернативна ( невійськова) служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. Право на проходження зазначеної служби мають ті громадяни України, які належать до діючих, відповідно чинного законодавства, релігійних організацій  віровчення яких не дозволяє користуватися зброєю.
 🇺🇦   Згідно чинного законодавства громадянин після звільнення з альтернативної (невійськової) служби протягом п'яти календарних днів зобов'язаний стати на військовий облік у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання. У такий же строк громадянин стає на облік і у разі зміни місця проживання.