Дата: 22.03.2023 10:19

Фото без описуФото без опису‼️В  районній військовій адміністрації  відбулася нарада з міськими, селищним, сільськими головами  та керівниками закладів охорони здоров’я   з питань визначення кластерних закладів охорони здоров’я на території Дністровського району.
✍️ В ході наради погоджено та затверджено плани розвитку комунальних некомерційних підприємств Сокирянська, Хотинська, Кельменецька багатопрофільні лікарні на період 2023 – 2026 роки»
📝 Відповідно до Порядку функціонування госпітальних округів і госпітальних кластерів та встановлення їх меж, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2023 №174 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я», зважаючи на кадрове забезпечення, матеріально-технічний та фінансовий стан, планів розвитку медичних закладів на період 2023-2026 років перелік напрямів медичного обслуговування багатопрофільних лікарень району узгоджено визначити   кластерним закладами КНП «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради та КНП «Хотинська багатопрофільна лікарня» Хотинської міської ради.
       КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня» Кельменецької селищної ради залишити загальним закладом охорони здоров’я.
🤝  Таке рішення  дає можливість забезпечити рівну доступність населення Дністровського району  до якісного медичного обслуговування та вчасного надання невідкладної медичної допомоги.