Всесвітній метеорологічний день

Дата: 23.03.2023 11:43

Фото без опису🌏 Всесвітній метеорологічний день.
‼️23 березня відзначають Всесвітній метеорологічний день. Він був започаткований у 1961 році за ініціативою Всесвітньої метеорологічної організації, яка діє під егідою ООН.
☔Це  професійне свято синоптиків усіх країн. Україна у Всесвітній метеорологічній організації представлена Українським Гідрометцентром.
 🌡️Спостереження за погодою є основою для складання прогнозів погоди та передбачання небезпечних погодних явищ. Своєчасне виявлення ознак погіршення погоди може врятувати не тільки майно, але й життя.
⚡Гідрометеорологічна служба України - це багатофункціональна розгалуджена система, що організаційно оформилася ще в 1921 році. Вона здійснює комплекс гідрометеорологічних спостережень і прогнозування, вивчення змін клімату, спостереження за забрудненням навколишнього природного середовища.
🟩 До кожної річниці Всесвітня метеорологічна організація  вибирає тему, яка освітлює вклад метеорології і гідрології в питання, що мають велике значення для людства.
👉 Девіз всесвітнього метеорологічного дня у  2023 році -  «Майбутнє погоди, клімату та води для наступних поколінь»
🏞️ Наше завдання – не шкодити планеті Земля, вчитися заощаджувати її ресурси, дбати про своє майбутнє та долю майбутніх поколінь, мешканців Землі.