Дата: 23.03.2023 14:49

‼️Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО провів робочу зустріч із начальником  філії  «Кельменецький  райавтодор»  Тарасом МЕЛЬНИКОМ.
➡️ В ході конструктивного діалогу  обговорено  весняне впорядкування та експлуатацію доріг, які обслуговує підприємство, його потреби та проблеми , джерела фінансування .
👆 Віталій ЯКУБЕНКО наголосив  на терміновості організації робіт весняного впорядкування та експлуатаційного утримання доріг. Зокрема, розчищення порослі  та дерев, які нависають над дорожним полотном вздовж автошляхів району.