Дата: 24.03.2023 15:58

Фото без описуФото без опису

‼️Сьогодні, 24  березня 2023 року під керівництвом  голови районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА, голови комісії ТЕБ та НС, проведено  чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
📝     Комісія розглянула наступні питання:
✅ про  невідкладні заходи щодо безаварійного пропуску льодоходу ,  повені і дощових паводків у весняно-літній період 2023 року;
✅ про вжиття невідкладних заходів щодо попередження виникнення пожеж в природних екосистемах;
✅  про стан організації цивільного захисту в територіальних громадах району.
  👉 За результатами виступу заступника начальника Дністровського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області Олександра МОСТОВОГО, начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної військової адміністрації Ольги БЛАГОДУШКО з урахуванням обговорення,  комісія прийняла рішення по кожному із питань.
🔥 Задля запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у весняно-літній період   Дністровському районному відділу ГУ ДСНС в Чернівецькій області та виконавчим комітетам сільських, селищної,  міських рад за потреби, створити оперативні штаби для оцінки рівня можливої надзвичайної ситуації,  визначити обсяги, місця розміщення та шляхи залучення матеріальних резервів для ліквідації можливих  надзвичайних ситуацій, завершити роботи по  очищенню  зливових, каналізаційних та дренажних систем населених пунктів, зобов’язати власників та орендарів ставків провести роботи щодо очищення та підготовки до паводків гідротехнічних споруд.
🌳🌲🌿 Для попередження виникнення пожеж в природних екосистемах району органам місцевого самоврядування району. філії ДП «Ліси України», НПП «Хотинський»  вжити заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під час весняних паводків та  попередження виникнення пожеж у природних екосистемах району.
   📈 Для покращення роботи з питань цивільного захисту в районі міським, селищній, сільським радам  утворити комісії з питань евакуації та затвердити плани евакуації населених пунктів громад, визначити відповідальних за роботу по цивільному захисту в кожній територіальній громаді.