Проведення першого конкурсу проектних пропозицій у  рамках початку програми Interreg NEXT «Румунія-Україна 2021-2027

Дата: 28.03.2023 13:35

Фото без опису📢 Проведення першого конкурсу проектних пропозицій у рамках початку програми Interreg NEXT «Румунія-Україна 2021-2027. Територія Програми включає природні та історичні ділянки та природоохоронні території, а також з підвищеним туристичним потенціалом.
Найважливішими завданнями Програми є розвиток зелених громад, освіта, охорона здоров’я, культура та туризм, співпраця управління, безпека кордонів.
📝 Моніторинговий комітет Програми затвердив загальний бюджет у сумі 60 млн євро.
🔷 Пріоритетами Програми є екологія, соціальний розвиток та управління кордонами. Перший конкурс проектних пропозицій розпочинається у червні 2023 року.
👉 Інформуємо, що з метою забезпечення якісної та своєчасної подачі проектних пропозицій від України 4 квітня 2023 р. о 15 год. планується проведення онлайн-консультацій щодо презентації пріоритетів Програми і майбутніх конкурсів проектів.
➡️Учасниками можуть бути державні органи, органи місцевого самоврядування, територіальні громади, громадські організації, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки, інші неприбуткові організації, що знаходяться на прийнятній території Програми. А саме: Івано-Франківська, Закарпатська, Одеська та Чернівецька області.
✍️Для реєстрації необхідно до 31 березня 2023 р. заповнити google-форму:
https://docs.google.com/forms/d/1CI4WGgzka2seTc_MaiNPDceyAk8pQYVjAJ6X7PSg9rc/viewform?fbclid=IwAR35x-44qaSeaPr9Vl-W9vayPSGNWTXvecObfkFHIydc6hNjSzYAc7kKz2w&edit_requested=true Посилання для зустрічі буде надіслано додаткового.
З текстом Програми можна ознайомитись тут.👇