Дата: 29.03.2023 13:44

‼️Сьогодні, 29 березня 2023 року заступник начальника районної військової адміністрації Віталій ПОПОВ провів робочу нараду щодо окремих актуальних організаційних питань функціонування добровольчих формувань територіальних громад району.

👉В ході наради обговорено питання взаємодії та зосередження зусиль на організації потужного спротиву та громадської безпеки в районі, адже захист територій – це спільна відповідальність.

👆Нагадуємо, що добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ) – це воєнізовані підрозділи, сформовані добровольцями, які проживають на території певної громади, для тероборони цієї громади (не плутати з підрозділами Сил Тро ЗСУ)

🇺🇦 Спільними зусиллями допомагаємо обороноздатності України. Разом переможемо!