Дата: 31.03.2023 17:07

Фото без опису‼️Сьогодні, 31 березня 2023 року перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК провела робочу зустріч з начальником управління агропромислового розвитку обласної військової адміністрації Інною ВОВЧУК та начальником управління інвестиційного розвитку та зовнішньо-економічних відносин Департаменту регіонального розвитку обласної військової адміністрації Михайлом ХМЕЛЕВСЬКИМ.

👉В ході зустрічі обговорено надходження до місцевих бюджетів від плати за користування водними об’єктами та земельними ділянками, проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів району, а також початок проведення весняно-польових робіт, забезпеченість аграріїв матеріально-технічними ресурсами, бронювання працівників.

➡️Крім того, обговорено питання перспективи розвитку туризму та розробка проєктів за програмою «Україна – Румунія». А саме, створення оглядового майданчику та кемпінгу в населених пунктах району, що прилягають до Дністра та мають туристичну привабливість.