Дата: 03.04.2023 13:43

‼️Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО провів робочу зустріч із директором Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Юлією ОЛІЙНИК.

🤝Обговорено питання співпраці та рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя, які передбачає вторинна правова допомога.

👩‍⚖️Зокрема, захист, здійснення представництва інтересів осіб у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами та складання документів процесуального характеру.

📃Безоплатна вторинна правова допомога полягає у здійсненні захисту в суді та здійсненні представництва інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами та складенні документів процесуального характеру.

👉Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають категорії осіб, які визначені Законом України «Про безоплатну правову допомогу» та іншими законами України.

🇺🇦 Турбота про кожного громадянина – понад усе!