Дата: 07.04.2023 13:47

‼️Сьогодні, 7 квітня 2023 року, начальник Дністровської районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО за участі першої заступниці Наталії РЕШЕТНІК провів робочу зустріч із начальником Кельменецької державної податкової інспекції Головного управління державної податкової служби Чернівецької області Тетяною ЯКОБУЦОЮ.

👉 Тетяна Дмитрівна повідомила про наповнюваність місцевого бюджету Кельменецької територіальної громади та роботу по скороченню заборгованості зі сплати податків. Зокрема, на обліку у Кельменецькій територіальній громаді станом на 1 квітня 2023 року перебуває 1355 суб’єктів господарської діяльності. З них:

– юридичні особи - 342;

– фізичні особи – 1013.

📑Станом на 1 квітня 2023 обсяг надходжень до місцевого бюджету складає майже 29 мільйонів гривень. За аналогічний період минулого року обсяг надходжень складав понад 25 мільйонів гривень.

✅26 суб’єктів господарської діяльності сплачують податок на прибуток;

✅32 суб’єкти господарської діяльності (юридичні особи) сплачують ПДВ;

✅4 ФОПи сплачують ПДВ.

💶Під час зустрічі визначено юридичні особи та фізичні особи підприємці, які є найбільшими платниками податків до місцевого бюджету. Також обговорено шляхи вирішення погашення заборгованості юридичними особами, фізичними особами підприємцями та окремими громадянами, які є у податковому обліку боржників. Сума боргу наразі складає понад чотири мільйони гривень.

💳 Сплата всіх видів платежів та погашення заборгованості дає можливість спрямувати кошти на розвиток та реалізацію потреб того чи іншого населеного пункту громади.

🇺🇦 Злагоджена співпраця – запорука економічної стабільності та добробуту району!