Дата: 12.04.2023 08:38

👩‍🚀12 квітня – День працівників ракетно-космічної галузі України та Міжнародний день авіації і космонавтики. Свято, що з’єднує минуле, сьогодення і майбутнє людей Землі!

🌏Вклад українських вчених у світову космонавтику величезний, отож Україна по праву є державою світового космічного співтовариства!

👨‍🚀Наш земляк Леонід Каденюк відомий усім як перший космонавт незалежної України. Він провів у космосі 15 діб, 16 годин і 32 хвилини на борту американського шатла Коламбія, з 19 листопада по 5 грудня 1997 року.

🔭Ракетно-космічна галузь і сьогодні відіграє важливу роль в становленні держави, в її захисті. Час показав, що наша сила в розвитку і розквіті, в згуртованості і національному утвердженні. Саме українцям належить ідея розвинення ракетної теорії і проведення міжпланетних перельотів.

🏆Яскраві успіхи космонавтики – закономірний результат самовідданої праці багатьох тисяч людей, десятків трудових колективів, які роблять все від них залежне в ім’я прогресу космічної галузі.