Сьогодні, 11 квітня 2023 року перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК провела робочу зустріч з начальником Дністровського районного управління ГУ ДПСС в Чернівецькій області Віктором КУВІЛОЮ.

Дата: 11.04.2023 12:22

Фото без опису‼️Сьогодні, 11 квітня 2023 року, перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК провела робочу зустріч з начальником Дністровського районного управління ГУ ДПСС в Чернівецькій області Віктором КУВІЛОЮ.

👉 Під час зустрічі обговорено основні напрямки роботи щодо заходів державного нагляду (контролю) у сфері санітарного законодавства району, акцентовано увагу на проблемних питаннях та окреслено шляхи їх вирішення.

🇺🇦Санітарно-епідеміологічне благополуччя населення, безпечність харчових продуктів, епізоотична ситуація в районі, фітосанітарна безпека, контроль за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на соціально значущі товари – на постійному контролі районної влади.