Дата: 15.04.2023 12:33

🇺🇦 15 квітня своє професійне свято відзначають працівники кримінального розшуку України .

👮‍♂️👮 Це один із найважливіших підрозділів Міністерства внутрішніх справ. Його працівники виконують найважчу роботу із розкриття злочинів - встановлення і затримання небезпечних зловмисників, розшук безвісті зниклих. Правоохоронці, нерідко ризикуючи життям, проводять складні й часто цілком таємні операції. Знаходять осіб, які вже вчинили злочин, і запобігають тим, що готуються. Від роботи цього підрозділу багато в чому залежить і загальна кримінальна ситуація в країні, і спокійне життя наших громадян.

🌟У день професійного свята бажаю всім оперативним працівникам та ветеранам служби міцного здоров’я, успіхів і родинного затишку, а вашим сім’ям – терпіння і розуміння. Щиро дякую за невтомну працю в ім’я справедливості.

💙💛 Ми проходимо складний шлях, перемога буде на нашому боці, а всі злочинці - постануть перед правосуддям

З повагою,

начальник районної