Готуєтеся здавати НМТ – не забудьте вчасно оформити ID-картку

Дата: 26.04.2023 10:21

Звертаємо увагу випускників навчальних закладів та осіб, які планують здавати Національний мультипредметний тест, що цьогорічну сесію НМТ заплановано на 05-23 червня та 11-24 липня.

В умовах воєнного стану термін виготовлення першої ID-картки складає від 1,5 до 2 місяців, тому особам, які досягли 14-річного віку і досі не мають паспорта громадянина України, необхідно ближчим часом звернутися до підрозділу міграційної служби за місцем проживання, центру обслуговування «Паспортний сервіс» або ЦНАПу із відповідною заявою.

При цьому необхідно надати наступний пакет документів:

- свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави;

- паспорт громадянина України обох або одного з батьків;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності);

- витяг з реєстру територіальної громади про реєстрацію місця проживання (за наявності).

Звертаємо увагу, що послуга з оформлення першого паспорта громадянина України є безкоштовною.

Якщо у заявника немає так званого «ідентифікаційного коду», під час оформлення паспорта автоматично, без додаткового відвідування підрозділу податкової служби, присвоюється реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Для отримання більш детальної інформації щодо порядку оформлення першого паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, режиму роботи, контактів та адрес розташування структурних та територіальних підрозділів телефонуйте на «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області на номер: 0372-55-04-61.

Бажаємо успіхів у складанні НМТ.

Управління ДМС у

Чернівецькій області