Дата: 26.04.2023 13:23

🔥 Поки росія погрожує світу ядерною війною, ми продовжуємо пам’ятати тих, хто став на захист Європи та світу в день, який назавжди змінив історію й долі багатьох людей.

‼️Сьогодні, 26 квітня 2023 року, начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО, заступник голови районної ради Олександр КОРНІВСЬКИЙ , Кельменецький селищний голова Богдан ОЛІЙНИК та представники громадської організації чорнобильців вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи.

💐Хвилиною мовчання і квітами, які лягли до пам’ятного знаку землякам чорнобильцям, учасники заходу вшанували пам’ять тих, хто не дожив до цього дня, чиє життя і здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання.

💙💛Вічна шана та світла пам'ять ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, які закрили смертоносне дихання атомного реактора!