Дата: 26.04.2023 17:27

Фото без описуФото без опису‼️Сьогодні, 26 квітня 2023 року, начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО, перша заступниця Наталія РЕШЕТНІК взяли участь у виїзній нараді, організованій Департаментом соціального захисту населення обласної військової адміністрації.

⚡ Директор Департаменту соціального захисту населення ОВА Ольга ХОДОБА, її заступниця Ольга АНДРІЄВА, директор Чернівецького обласного центру соціальних служб Ольга БОСТАН, керівники управління соціального захисту населення та служби у справах дітей районної військової адміністрації та посадові особи, відповідальні за соціальний захист населення в територіальних громадах Дністровського району обговорили питання щодо організації надання соціальних послуг населенню, відповідно до діючого законодавства.

👉 Учасники зібрання розглянули також питання виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі у програмному комплексі «Соціальна громада», введення посад фахівців із соціальної роботи для забезпечення, відповідно до потреб, надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, впровадження Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг та створення громадських просторів для дітей та осіб з інвалідністю в територіальних громадах.

🇺🇦 Побудова нової моделі соціальної політики України, яка відповідає принципам і стандартам соціальної політики ЄС, покращує якість людського життя, протистоїть демографічним змінам, посилює рівень соціального захисту, сприяє скороченню бідності, посилює соціальну єдність, допомагає подолати дискримінацію в усіх її формах - в пріоритеті держави.