Дата: 28.04.2023 08:40

🇺🇦Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці.

🌍Також збігається і девіз, який визначає Міжнародна організація праці. Цього року тема свята присвячена безпечному та здоровому робочому середовищу як фундаментальному принципу та праву на роботі.

🚀З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну питання безпеки праці набуло нового значення. Тисячі працівників втратили можливість працювати у безпечних та здорових умовах праці. Згідно статистики, безпосередньо під час виконання трудових обов’язків на виробництві постраждало 3065 працівників, у тому числі 520 – зі смертельним наслідком. У зв’язку із ракетними обстрілами та дії вибухових предметів під час виконання трудових обов’язків на виробництві постраждало 711 працівників, з яких 252 особи загинули.

👩‍🚒Праця в умовах воєнного стану пов’язана з великою кількістю нових, в тому числі смертельно небезпечних ризиків, що призводять до погіршення умов праці в усіх галузях економіки.

🇺🇦Україна несе великі втрати в цій війні і ці втрати збільшуються внаслідок загибелі працівників на робочих місцях. Вшануймо пам’ять всіх працівників, які загинули на виробництві, як в мирний час, так і під час воєнного стану. Нехай Господь закриє небо Своїми долонями над Україною, нехай запанує мир на всій планеті, щоб кожна людина могла безпечно працювати на благо і розквіт своєї держави.