З 1 травня 2023 року, за наявності технічної можливості, засобами Порталу Дія можна подати заяву в разі звернення за призначенням таких видів допомоги:

Дата: 02.05.2023 11:52

Фото без опису‼️Постановою Кабінету Міністрів України від 06.01.2023 року затверджено зміни, що вносяться до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми.

📢 Зокрема, з 1 травня 2023 року, за наявності технічної можливості, засобами Порталу Дія можна подати заяву в разі звернення за призначенням таких видів допомоги:

✅державноі соціальноі допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

✅допомоги при усиновленні дитини;

✅допомоги на дітей одиноким матерям;

✅ допомоги на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервовоі системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячии церебральнии параліч, тяжкі психічні розлади, цукровии діабет I типу (інсулінозалежнии), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантаціі органа, потребує паліативноі допомоги, яким не встановлено інвалідність.

☝🏻 Відповідно, в програмному комплексі « Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» в розділі Журнал звернень будуть доступні заяви про призначення вищевказаних видів соціальноі допомоги, подані онлаийн через портал Дія.

Обробка таких заяв має відбуватися аналогічно заявам, поданим офлаийн.

❗️Крім того, звертаємо увагу на обов'язковість завантаження результату обробки з АСОПД до ПК «ІІС «Соціальна громада», оскільки результат передається до Порталу Дія.