Звернення  начальника  районної військової адміністрації з нагоди Дня пам’яті та примирення.

Дата: 08.05.2023 08:17

Шановні жителі Дністровського району!

В цей  травневий, пам’ятний день ми вшановуємо пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом та всіх жертв Другої світової війни. Герої-ветерани, які мужньо захищали рідну землю від фашистської неволі, ті,  хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, ті, хто піднімав з руїн й відроджував нашу Батьківщину.
      В умовах нової агресії проти українського народу, пам’ять про славетні подвиги наших дідів з новою силою пробуджує почуття національної гідності та надає силу новим Героям. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій агресивного сусіда-злочинця.
    Низько вклоняємось ветеранам, захисникам і захисницям  України, дякуємо за патріотизм і мужність всім борцям проти нацизму-рашизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів та жертв війни.
      Вічна пам'ять загиблим! Честь і слава живим Героям!
      Перемогли нацизм – переможемо і рашизм! Слава Україні!

З повагою,
начальник районної
військової адміністрації                                                                 Віталій ЯКУБЕНКО