Вшанування пам'яті  героїв Другої світової  та покладання квітів

Дата: 08.05.2023 11:14

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

‼️8 травня 2023 року, в День пам’яті та примирення,   начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО, його перша заступниця Наталія РЕШЕТНІК, керівництво Дністровської районної ради та Кельменецької селищної ради вшанували пам'ять  усіх загиблих у роки Другої світової війни та загиблих від рук російських агресорів.
💙💛 Учасники заходу  вшанували  хвилиною  мовчання  пам’ять  усіх загиблих героїв і жертв Другої світової  та сучасної російсько-української воєн і поклали квіти до підніжжя до пам’ятників та обелісків, присвяченим увічненню перемоги над нацизмом і вшануванню пам’яті полеглих  воїнів.
💮День пам’яті та примирення символізує не тріумф переможців над переможеними, а застереження – диктатори завжди прагнуть задовольнити імперські амбіції збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. !!! !!! 👆Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами.
🇺🇦Ми народжені перемагати! Слава Україні!