Дата: 09.05.2023 13:25

Фото без описуФото без описуФото без опису

🧑‍⚕️Кожна дитина має мрії. У всіх вони різні. Ми, дорослі, маємо докладати всіх зусиль, щоб мрії дітей обов’язково здійснювались, навіть у час війни. Бо дитинство минає дуже швидко, а приємні згадки та враження дитинства залишаються на все життя.

🚴У хлопчика Сашка, з багатодітної родини Хотинщини, була заповітна мрія - мати свій власний велосипед. Він не тільки мріяв, але і наполегливо йшов до своєї мети - всі кишенькові кошти не витрачав, а надійно ховав у скарбничку протягом двох років. Та для здійснення заповітної мрії потрібно було поповнювати скарбничку ще не один рік.

🌈Але дива трапляються. Потрібно в них тільки вірити. Випадкове знайомство Сашка з головним спеціалістом служби у справах дітей районної військової адміністрації Аллою ПАНСЬКОЮ наблизило реалізацію дитячої мрії. Вона домовилась із підприємцем Русланом КОРНІВСЬКИМ, який із радістю погодився на роль чарівника. Саме завдяки таким чуйним та добрим людям дитячі мрії втілюються в реальність. Адже підтримка і допомога дітям сьогодні - це здорова, освічена, культурна нація в майбутньому.

♥️Творіть добро, адже найкрасивіший подарунок у світі – втілення дитячої мрії у життя.