Дата: 12.05.2023 09:31

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису‼️11 травня 2023 року, заступник начальника районної військової адміністрації Віталій ПОПОВ взяв участь в урочистому відкритті пам’ятного хреста «Героям УПА» в селі Зелена Липа Клішковецької територіальної громади.
💥В  червні 1944 року біля села Зелена Липа відбувся бій воїнів УПА з військами НКВС. Було вбито 33 повстанці, 2 – поранених і 19 захоплено живими.
📝 За ініціативи громадської організації «Чернівецьке обласне товариство політв’язнів та репресованих»  та з метою збереження  пам’яті про загиблих воїнів УПА, а також всіх членів їх родин, які були виселені до Сибіру виконком Клішковецької сільської ради  прийняв  рішення  увіковічнити пам'ять  героїв, які відділи своє життя незалежність України. 👉Бійці УПА запекло протистояли краще озброєному та чисельнішому ворогові. Протягом багатьох років  ніхто не згадував про цю подію. Наш буремний неспокійний час вчить  цінувати і пам’ятати про всіх героїв  національного спротиву.
💙💛 Євген БЕСАРАБА та Дмитро СКРИПІЙ віддали своє життя за незалежність України у  війні, яка триває сьогодні, їх подвиг вшановано Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», яку матерям Героїв вручив заступник голови обласної ради Михайло ПАВЛЮК.
🇺🇦 Гордиться серце: «Слава Україні!»
    « Героям Слава! » - журиться душа…