Дата: 12.05.2023 15:54

‼️ 12 травня 2023 року заступник начальника районної військової адміністрації, голова районної комісії з питань евакуації Віталій ПОПОВ провів засідання районної комісії з питань евакуації.

➡️В роботі комісії взяли участь її постійні члени – представники структурних підрозділів районної військової адміністрації та керівники районних управлінь ДСНС та Національної поліції України.

📝 Члени комісії розглянули стан готовності евакуаційних органів району до виконання заходів колективного захисту населення та загрозі виникнення надзвичайних ситуацій і питання організації роботи органів з питань евакуації в територіальних громадах району.

👉За підсумками засідання, комісією надано відповідні доручення щодо належного виконання заходів забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій природного, техногенного та військового характеру.