Дата: 16.05.2023 16:21

16 травня 2023 року Дністровський районний відділ провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечного відпочинку біля водойм у м. Сокиряни.

Рятувальники відвідали водні обєкти заповнені відпочивальниками та рибалками, і часто більшість з них не замислюється про правила поведінки на річках та озерах.

Під час заходу рятувальники вкотре закликали громадян, щоби під час відпочинку дотримувались елементарних правил. Людям нагадали про небезпеку купання та пірнання у непристосованих для цього місцях та закликали не заходити у воду напідпитку. Під час спілкування особливу увагу рятувальники приділили батькам із дітьми.  Вони закликали у жодному разі не випускати малечу з поля зору і дозволяти їм купатися лише у присутності дорослих. Окрім того, рятувальники розповіли правила надання першої допомоги потопаючому.

Усім відпочивальникам, з ким вдалося поспілкуватись, фахівці служби ДСНС вручили інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпеки на воді та екстреного номера Служби порятунку «101»!

Т.в.о. начальника Дністровського  РВ ГУДСНС

України у Чернівецькій області

полковник служби ЦЗ                                                                Василь ЖЕНИХАЙ